2024 April 22, 05:38 PM   Download Brochure (pdf)  
:: Home
:: About NRM-A
:: Bylaws
:: Committee
:: Join
:: In News
:: Contact Us

OUR WORK
:: Delhi Protest 2014
:: NRMA Conference 2012
:: NRMA Conference 2011
:: Letter from Queen
:: NRMA @ UN
:: Black Buddhas Docu
:: Seminar at Harvard
:: Mechi-Mahakali Yatra
:: Leaders Interaction
:: Support Martyrs
:: Visit Madhesh Campaign
:: Proud Madheshi Flyer


ABOUT MADHESH
:: Introduction
:: Reports
:: Articles
:: Books
:: Photos
:: Audio/Videos
:: Links




केन्द्रिय कार्यकारिणी समिति
१. अध्यक्ष: मंसी खङ / सप्तरी
२. सह अध्यक्ष: बिरेन्द्र कुमार यादव / महोत्तरी
३. वरिष्ट उपाध्यक्ष: राम बिश्वाश यादव( A) / महोत्तरी
४. उपाध्यक्ष: ब्रहमदेव महतो / सिरहा
५. उपाध्यक्ष: राम बिश्वाश यादव (B) / महोत्तरी
६. उपाध्यक्ष: आनंद राय / सप्तरी
७. उपाध्यक्ष: जितेन्द्र यादव / रौतहट
८. उपाध्यक्ष: उदय पासवान / महोत्तरी
९. महासचिव: करन साह / महोत्तरी
१०. सचिव: मनोज मण्डल / सिरहा
११. सचिव: राजेन्द्र यादव / धनुषा
१२. कोषाध्यक्ष: महेश्वर यादव / सप्तरी
१३. सह – कोषाध्यक्ष: राम ललित कापर / धनुषा
१४. मीडिया संयोजक: रुपेश कुमार यादव / सिरहा
१५. मीडिया संयोजक: नवल किशोर पटेल / रौतहट

बरिष्ठ सदस्य तथा एरिया अध्यक्ष
१६. केलसीसी एरिया: लक्ष्मण महतो / महोत्तरी
१७. जोहोरबारू राज्य एरिया: लक्ष्मी प्रसाद कुशवाहा / सर्लाही
१८. केजाङ्ग एरिया: जितेन्द्र महतो / महोत्तरी
१९. मेरु कापर एरिया: देबेन्द्र प्रसाद साह / सिरहा
२०. ईपो पेराक एरिया: राजगेनि राम / धनुषा
२१. साह आलम एरिया: सन्जित दास / सिरहा
२२. त्रिलोक एरिया: शम्भु ठाकुर / महोत्तरी
२३. बातु पहाड एरिया: बिष्णु मण्डल / धनुषा

कार्यकारिणी सदस्य
२४. अशोक कुमार साह /रौतहट
२५. अजय कुमार यादव / सिरहा
२६. बोल बम साह /सप्तरी
२७. बसन्त दास / महोत्तरी
२८. बिष्णु साह तेलि / कपिलवस्तु
२९. बिमल कुमार यादव / महोत्तरी
३०. चन्दन यादव / धनुषा
३१. दिलिप माझी /सप्तरी
३२. दिनेश कुमार यादव / धनुषा
३३. ज्ञानेन्द्र कुमार यादव / रुपनदेही
३४. राम बाबु यादव / धनुषा
३५. राम कैलाश दास / धनुषा
३६. मनोज कुमार यादव / सिरहा
३७. नाजिर मन्सुरी / सप्तरी
३८. प्रमेश्वर राउत / धनुषा
३९. राजेश मंडल / सप्तरी
४०. राजन मिश्रा / नवलपरासी
४१. राज कुमार रजक / सप्तरी
४२. राजेन्द्र यादव / सप्तरी
४३. राधे श्याम कापर / महोत्तरी
४४. राज कुमार गुप्ता तेलि / नवलपरासी
४५. राहुल चौधरी / महोत्तरी
४६. संतोष महतो / झापा
४७. श्याम नारायण राय / सप्तरी
४८. संजय कुमार पण्डित / सिरहा
४९. सुरेन्द्र कुमार साह / रौतहट
५०. उमेश साह कलवार / रौतहट
५१. सुबेश राऊत कुर्मी / पर्सा
५२. नरेश मंडल / बारा

सल्लाहकार
१. प्रमुख सल्लाहकार: सिकिन्द्र यादव / सिरहा
२. प्रमोद साह – रौतहट
३. जनक लाल यादव / धनुषा
४. शंकर कुमार दास / रौतहट
५. श्याम किशोर मुखिया / धनुषा
६. रामपुकार महतो / सर्लाही

  • Facebook
  • Twitter
  • Digg
  • Print
  • email

 

 

 

 

© madhesh.org, 2010